Canpol babies Antikoliková fľaša EasyStart GOLD 120ml modrá

6.30 € s DPH
  Skladom
Canpol babies Výrobca: Canpol babies
Kategória: Kŕmenie z fľaše
free-delivery orange icon
Doprava nad 50€ ZADARMO
24-hours yellow icon
Tovar máme skladom. Odosielame do 24 hod.
store green icon
Možný osobný odber na predajni
sales blue icon
Zaujímavé zákaznícke zľavy

Antikoliková fľaša Canpol babies EasyStart bola vytvorená s ohľadom na šťastné bruško vášho bábätka. Špeciálny antikolikový ventil zabraňuje hromadeniu vzduchových bublín v jedle, čo v kombinácii so vhodne zvolenou polohou kŕmenia umožňuje efektívne eliminovať brušný diskomfort vášho dieťatka spojený s kolikou a plynatosťou.

Neurologická logopedička a detská pedagogička Marcelina Przeździęk odporúča fľašu EasyStart ako prvú fľašu pre bábätko:

„Fľaša EasyStart spĺňa všetky neurologedické kritériá pre výber najlepšej prvej fľaše na kŕmenie pre vaše dieťa. Tvar cumlíka zaisťuje optimálne fungovanie pier, líc a jazyka a tiež správnu tvorbu vzoru sania."

Fľaše EasyStart predstavujú jednoduchý štart pri kŕmení z fľaše. Cumlík je vyrobený z mäkkého a hypoalergénneho silikónu, vďaka čomu je veľmi odolný, nedeformuje sa, nevysychá a nefarbí. Je bez zápachu a chuti, vďaka čomu dieťa ľahšie prijíma fľašu a svojím tvarom pripomína prsník matky, čo umožňuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. 90 % pôrodných asistentiek odporúča cumlík na fľašu EasyStart.*

Tvarovaný tvar fľaše uľahčuje jej správne držanie pri kŕmení. Canpol babies EasyStart antikoliková fľaša 120ml GOLD je vyrobená z bezpečného a moderného materiálu. Je ľahký, odolný a úplne priehľadný. Jasná a presná stupnica vám umožňuje kontrolovať množstvo, ktoré vaše dieťa zje, a vďaka širokému otvoru sa ľahko čistí a plní. Antikoliková fľaša Canpol EasyStart 120 ml GOLD je kompatibilná so všetkými odsávačkami mlieka Canpol Baby. Navrhnuté a vyrobené v Poľsku so zachovaním najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti.

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

bg-shape

Prihlás sa do nášho newslettra a maj prehľad o aktuálnych novinkách či zľavách