Canpol babies Antikoliková fľaša EasyStart MOUNTAINS 240ml zelená

6.70 € s DPH
  Skladom
Canpol babies Výrobca: Canpol babies
Kategória: Kŕmenie z fľaše
free-delivery orange icon
Doprava nad 50€ ZADARMO
24-hours yellow icon
Tovar máme skladom. Odosielame do 24 hod.
store green icon
Možný osobný odber na predajni
sales blue icon
Zaujímavé zákaznícke zľavy

Antikoliková fľaša Canpol babies EasyStart z kolekcie MOUNTAINS bola vytvorená s ohľadom na spokojné bruško vášho bábätka. Špeciálny antikolikový ventil zabraňuje hromadeniu vzduchových bublín v mlieku, čo v kombinácii so správne zvolenou polohou kŕmenia umožňuje účinne eliminovať brušný diskomfort vášho dieťaťa súvisiaci s kolikou a plynatosťou.

Neurologopedka a detská pedagogička Marcelina Przeździęk odporúča fľašu EasyStart ako prvú fľašu pre bábätko:

„Fľaša EasyStart spĺňa všetky neurologopedické kritériá pre výber najlepšej prvej dojčenskej fľaše pre vaše dieťa. Tvar cumlíka zaisťuje optimálne fungovanie pier, tvárí a jazyka a tiež správnu tvorbu vzoru sania."

Fľaše EasyStart predstavujú jednoduchý štart pri kŕmení z fľaše. Cumlík je vyrobený z mäkkého a hypoalergénneho silikónu, vďaka čomu je veľmi odolná, nedeformuje sa, nevysychá a nefarbí. Je bez chuti a zápachu, čo dieťaťu uľahčuje prijatie fľaše a svojím tvarom pripomína matkin prsník, čo umožňuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. 90 % pôrodných asistentiek odporúča cumlík EasyStart na fľašu.*

Profilovaný tvar fľaše uľahčuje jej správne držanie pri kŕmení. Antikoliková fľaša Canpol babies EasyStart 240ml MOUNTAINS je vyrobená z bezpečného a moderného materiálu. Je ľahký, odolný a úplne priehľadný. Jasná a presná stupnica vám umožňuje kontrolovať množstvo, ktoré vaše dieťa zje, a vďaka širokému otvoru sa ľahko čistí a plní. Antikoliková fľaša Canpol babies EasyStart 240 ml MOUNTAINS je kompatibilná so všetkými odsávačkami materského mlieka Canpol babies. Navrhnuté a vyrobené v Poľsku so zachovaním najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti.

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

bg-shape

Prihlás sa do nášho newslettra a maj prehľad o aktuálnych novinkách či zľavách