BABYONO Podložka vodná na hranie 66x50 cm, 3m+

8.95 € s DPH
  Skladom
Kategória: pre najmenších
free-delivery orange icon
Doprava nad 50€ ZADARMO
24-hours yellow icon
Tovar máme skladom. Odosielame do 24 hod.
store green icon
Možný osobný odber na predajni
sales blue icon
Zaujímavé zákaznícke zľavy

Senzorická vodná podložka poskytuje Vášmu dieťatku skvelú zábavu a efektívne cvičenie. Vaše dieťatko môže meniť jej polohu a vidieť farebné tvary pohybujúce sa vo vode. Vďaka tomu sa môže naučiť udržiavať rovnováhu a precvičovať pohyb. Pred hrou môžete podložku ľahko naplniť vzduchom a vodou, ako aj vyprázdniť a zrolovať, keď sa hra skončí. Výrobok ponúka ďalšiu výhodu – je to výborná pomoc pri bolesti bruška. Stačí, ak doň nalejete teplú vodu a položíte dieťatko na podložku. Pre detičky od 3 mesiacov.

Vlastnosti:

Koordinácia a motorické zručnosti Nafukovacia, vodou plniteľná podložka je pre Vaše dieťatko ako telocvičňa. Voľná zábava na podložke rozvíja motorické schopnosti a koordináciu. Dieťatko si môže trénovať svaly nožičiek, ručičiek, bruška a chrbátika a zároveň zlepšovať svoje schopnosti udržiavať rovnováhu.

Rozvoj predstavivosti Vďaka interaktívnym prvkom môže vodná podložka pre bábätká rozvíjať videnie a priestorové funkcie, ako aj kreativitu. Nafukovacia vodná podložka môže slúžiť ako loď, ostrov alebo pláž – jediným obmedzením je predstavivosť dieťatka a rodiča.

Rozvoj prostredníctvom zábavy Rozvíjanie zmyslov dieťatka je jednou z hlavných funkcií podložky. Živé farby a výrazné tvary upútajú pozornosť a stimulujú zrak, zatiaľ čo tečúce zvieratká rozvíjajú hmat dieťatka.

Vysoká kvalita Nafukovacia vodná podložka je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý neobsahuje žiadne toxické zložky. Vďaka tomu je trvanlivá, odolná a tesná, pričom je pre Vaše dieťatko bezpečná.

Technické vlastnosti

Materiál: PVC Hmotnosť: 20 g Rozmery: 66×50 cm

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

bg-shape

Prihlás sa do nášho newslettra a maj prehľad o aktuálnych novinkách či zľavách